Черкаська Умань Медичні лабораторіїМедичні лабораторії Умань

Медичні лабораторії у Умань

2
 • target ad
  Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Смартлаб
  вулиця Європейська, тел. (800) 750-07... показати
  вулиця Європейська, 54, тел. 0(800)750-070 детальніше
  Працюємо за новими стандартами сервісу, якості та доступності лабораторних та лікарсько-діагностичних послуг із турботою про здоров'я української нації. Усі аналізи виконуються у власній...
 • Нова діагностика
  вулиця Пушкіна, тел. (800) 312-11... показати
  вулиця Пушкіна, 40, тел. 0(800)312-112 детальніше
  Медична лабораторія «Нова діагностика» оснащена аналізаторами останнього покоління від кращих виробників: Roche Diagnostics (Швейцарія), Bio-Rad (США), Siemens Healthcare Diagnostics (Німеччина),...

коротко про медичні лабораторії у Умань

На цій сторінці зібрані медичні лабораторії, розташовані у Умань. Locator.ua відомо про дві медичні лабораторії поряд з цим місцем серед яких Смартлаб, Нова діагностика , які розташовані на вул. Європейська, вул. Пушкіна. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці медичні лабораторії.

 • Скільки Медичні лабораторії у Умань?

  За даним Locator.ua у Умань ведуть діяльність 2 Медичні лабораторії.

 • Які Медичні лабораторії найкращі у Умань?

  Locator радить відвідати насступні Медичні лабораторії у Умань: Смартлаб, Нова діагностика.

 • Де знаходиться найближчі від мене Медичні лабораторії у Умань?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Медичні лабораторії, перейдіть на сторінку Медичні лабораторії у Умань і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Медичні лабораторії у Умань?

  Ціни на послуги Медичні лабораторії залежать від конкретної послуги і Медичні лабораторії. Locator.ua дає можливість всім Медичні лабораторії вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Медичні лабораторії.

 • Послугами яких Медичні лабораторії у Умань краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Медичні лабораторії, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Смартлаб, Нова діагностика.

 • Як зв'язатись з цими Медичні лабораторії?

  Контакти для зв'язку з цими Медичні лабораторії ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Медичні лабораторії у Умань